Premios
- victorias
- nominación
Polish Film Awards
-
1999 -
Złote runo (1996)
(Best Producer)
Actriz
Películas | |
---|---|
2005 |
Bar pod mlynkiem (telepelícula) |
2001 |
Córa marnotrawna |
1997 |
Słoneczny zegar |
1995 |
Wrzeciono czasu |
1994 |
Panna z mokrą głową |
1992 |
Ene... due... like... fake... (telepelícula) |
1990 |
Mleczna droga (telepelícula) |
1987 |
Pay Off (telepelícula) |
1986 |
Big Bang (telepelícula) |
Rajska jablon |
|
Siekierezada |
|
1985 |
Cztery pory roku |
Dziewczęta z Nowolipek |
|
1984 |
Engagement (telepelícula) |
1983 |
Big-bang |
1982 |
Gwiezdny pył (telepelícula) |
Hotel Polan und seine Gäste (telepelícula) |
|
Klakier |
|
Krzyk |
|
1981 |
Yokohama (telepelícula) |
1980 |
Levins Mühle |
1979 |
Pełnia |
Słodkie oczy (telepelícula) |
|
1976 |
Smuga cienia |
1973 |
Jak to się robi |
Skorpion, Panna i Lucznik |
|
1972 |
Dziewczyny do wzięcia (telepelícula) |
1971 |
Motodrama |
1970 |
Hydrozagadka (telepelícula) |
1969 |
Piąta rano (telepelícula) |
1967 |
Jowita |
Sciana czarownic |
|
1965 |
Salto |
1964 |
El manuscrito encontrado en Zaragoza |
Series | ||
---|---|---|
2005 |
Na dobre i na złe |
|
Lepsza córka (S07E19) |
||
2003 |
Szycie na gorąco |
|
Modne dżinsy (E03) |
||
Kometa (E02) |
||
Nowa lokatorka (E01) |
||
1994 |
Panna z mokrą głową |
|
Od pierwszego spojrzenia (E06) |
||
Podróż do krainy marzeń (E05) |
||
Na przekór losowi (E04) |
||
más episodios (3) | ||
1988 |
Crimen |
|
Episode 6 (E06) |
||
Episode 5 (E05) |
||
Episode 4 (E04) |
||
más episodios (2) | ||
1968 |
Stawka większa niż życie |
|
Ostatnia szansa (E05) |
||
1965 |
Podziemny front |
|
Spotkanie z mordercą (E03) |
Cortometraje | |
---|---|
1968 |
Otello z M-2 (telepelícula) |
1967 |
Komedia z pomyłek (telepelícula) |
Productora
Películas | |
---|---|
2001 |
Córa marnotrawna |
1997 |
Słoneczny zegar |
1996 |
Złote runo |
Compositora
Películas | |
---|---|
1997 |
Słoneczny zegar |
Documental | |
---|---|
2001 |
Remember the Rain |
Guionista
Películas | |
---|---|
1973 |
Pies (telepelícula) |