Montadora
Películas | |
---|---|
2001 |
Karlínská balada (telepelícula) |
2000 |
Drobečky z perníku (telepelícula) |
Hodina pravdy (telepelícula) |
|
1999 |
Jeníček a Mařenka (telepelícula) |
Tom v kozí kůži (telepelícula) |
|
1998 |
Lolinka a kníráč (telepelícula) |
O třech ospalých princeznách (telepelícula) |
|
1997 |
Bronzová koruna (telepelícula) |
Doktor Munory a jiní lidé (telepelícula) |
|
První a poslední (telepelícula) |
|
Čas jeřabin (telepelícula) |
|
Žena v kleci (telepelícula) |
|
1996 |
Štěstí krále Alfonse (telepelícula) |
1995 |
Generál Eliáš (telepelícula) |
Generálka Jeho Veličenstva (telepelícula) |
|
Poslední slovo (telepelícula) |
|
Zelňačka (telepelícula) |
|
1994 |
Modrý den (telepelícula) |
Narcisový dům (telepelícula) |
|
Patnácté léto (telepelícula) |
|
Zapomenuté tváře (telepelícula) |
|
1993 |
In flagranti (telepelícula) |
Jak se ztratit ve zlém světě (telepelícula) |
|
Kadeř královny Bereniké (telepelícula) |
|
Navštívení (telepelícula) |
|
1992 |
Dáma ví, kdy přijít (telepelícula) |
Královský život otroka (telepelícula) |
|
Růže z Bertramky (telepelícula) |
|
Růžový květ (telepelícula) |
|
1991 |
Domácí představení (telepelícula) |
Fascikl „S“ (telepelícula) |
|
Láska zlatnice Leonetty (telepelícula) |
|
Oko za oko (telepelícula) |
|
Pohádka o touze (telepelícula) |
|
Sokratův podzim (telepelícula) |
|
Tedaldo a Elisa (telepelícula) |
|
Ten lokaj (telepelícula) |
|
Zálety koňského handlíře (telepelícula) |
|
Šťastlivec Sulla (telepelícula) |
|
1990 |
Klec (telepelícula) |
Noční návštěva (telepelícula) |
|
Opouštět Petrohrad (telepelícula) |
|
Pofoukej mi jahody (telepelícula) |
|
Popel a hvězdy (telepelícula) |
|
Poslední zastávka smrt (telepelícula) |
|
Radostný život posmrtný (telepelícula) |
|
Tvrdý chleba (telepelícula) |
|
Uzavřený pavilón (telepelícula) |
|
Vlci (telepelícula) |
|
1989 |
I smrt chce svou šanci (telepelícula) |
Kdo probudí Pindruše ...? (telepelícula) |
|
Království stromů (telepelícula) |
|
Morové povětří (telepelícula) |
|
Motýli (telepelícula) |
|
Stačí stisknout (telepelícula) |
|
Vítězná prohra (telepelícula) |
|
Zpráva o jednom souboji (telepelícula) |
|
1988 |
Bankovní dům Daubner (telepelícula) |
Komu straší ve věži (telepelícula) |
|
Moudrá sova (telepelícula) |
|
O princi Bečkovi (telepelícula) |
|
Paní Liška (telepelícula) |
|
Polní mše (telepelícula) |
|
Setníkův štít (telepelícula) |
|
Temná aréna (telepelícula) |
|
Ten zázračný dotek lásky (telepelícula) |
|
1987 |
Arabesky (telepelícula) |
Já, ty, on (telepelícula) |
|
Kinkongova smrt (telepelícula) |
|
Nepolepšitelný starý muž (telepelícula) |
|
O čem sní mladé dívky (telepelícula) |
|
Skandál v Milfordu (telepelícula) |
|
Střecha nad hlavou (telepelícula) |
|
Tajemství čínského velblouda (telepelícula) |
|
Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo (telepelícula) |
|
1986 |
Flotila (telepelícula) |
Lokis (telepelícula) |
|
Návštěvní hodiny (telepelícula) |
|
O štěstí a kráse (telepelícula) |
|
Plaváček (telepelícula) |
|
Preceptor (telepelícula) |
|
Píseň o statečném Heřmanovi a sličné Jitce (telepelícula) |
|
Vysoká hra (telepelícula) |
|
Zikmund řečený Šelma ryšavá (telepelícula) |
|
Záhada zamčeného pokoje (telepelícula) |
|
Území strachu (telepelícula) |
|
1985 |
Dialogy pro klarinet, cimbál a bicí (telepelícula) |
Domek u lesa (telepelícula) |
|
Jak se tančí brumbambule (telepelícula) |
|
Kdo zachrání kovboje (telepelícula) |
|
Když hraje klarinet (telepelícula) |
|
Lucie a Marta (telepelícula) |
|
Malý vodní had (telepelícula) |
|
Nebožtík si nepřál květy (telepelícula) |
|
Odpouštím ti, tatínku (telepelícula) |
|
Robotóza (telepelícula) |
|
Tchyně (telepelícula) |
|
Václava Kašpara den pátý (telepelícula) |
|
Žáku Kašíku, nežeň se! (telepelícula) |
|
1984 |
Honza a tři zakleté princezny (telepelícula) |
Lupa je tlustý sklo (telepelícula) |
|
Nejdelší návrat (telepelícula) |
|
O líné Nitce a prstýnku s rubínem (telepelícula) |
|
O princezně Solimánské (telepelícula) |
|
Rubikova kostka (telepelícula) |
|
Této noci v tomto vlaku (telepelícula) |
|
1983 |
Cizí lidé (telepelícula) |
Dvě noci s císařem (telepelícula) |
|
Krásná vyhlídka aneb Bellevue (telepelícula) |
|
Nuž, brány dokořán již otevřete...! (telepelícula) |
|
Oblouk světla (telepelícula) |
|
Přezůvky Štěstěny (telepelícula) |
|
Růžový ostrov (telepelícula) |
|
Smrt krále Václava IV. (telepelícula) |
|
1982 |
A zlehka zazvoní (telepelícula) |
Babička se zbláznila (telepelícula) |
|
Doktorská pohádka (telepelícula) |
|
Karel Hynek Mácha (telepelícula) |
|
Milostný poločas (telepelícula) |
|
Myslím, že vím (telepelícula) |
|
O brokátové růži a slavíku z perleti (telepelícula) |
|
Obyčejná historie (telepelícula) |
|
Plášť Marie Terezie (telepelícula) |
|
Pouť králů (telepelícula) |
|
Salvador, sedmnáctého března krátce po páté (telepelícula) |
|
Skály mé vyprahlé země (telepelícula) |
|
Ze staré drogerie (telepelícula) |
|
1981 |
Až já budu velká (telepelícula) |
Důkaz (telepelícula) |
|
Medailónek (telepelícula) |
|
Otýliina záhada (telepelícula) |
|
Pohádka o mokrosuchém štěstí (telepelícula) |
|
Prodaná nevěsta (telepelícula) |
|
Proč se vraždí starší dámy (telepelícula) |
|
Pueblo (telepelícula) |
|
Ubohý pan Kufalt (telepelícula) |
|
Zrození domova (telepelícula) |
|
Žebřík ke hvězdám (telepelícula) |
|
1980 |
Dopis psaný španělsky (telepelícula) |
Dvacet tisíc mil pod mořem (telepelícula) |
|
Italské jaro (telepelícula) |
|
Královská hra (telepelícula) |
|
Nezralé maliny (telepelícula) |
|
Oddělení zvláštní péče (telepelícula) |
|
Scapinova šibalství (telepelícula) |
|
Světlo z temnot (telepelícula) |
|
Xena (telepelícula) |
|
1979 |
Bratři Kipové (telepelícula) |
Druhá první dáma (telepelícula) |
|
Historie začíná pod kaštany (telepelícula) |
|
Jak je důležité míti Filipa (telepelícula) |
|
Jedničky má papoušek (telepelícula) |
|
Muž s puškou (telepelícula) |
|
O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku (telepelícula) |
|
Podej mi ruku a přestaň se bát (telepelícula) |
|
Poslední koncert (telepelícula) |
|
Rovnice o jedné krásné neznámé (telepelícula) |
|
1978 |
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (telepelícula) |
Ježčí kůže (telepelícula) |
|
Králova žena (telepelícula) |
|
Lakomec (telepelícula) |
|
O vysoké věži (telepelícula) |
|
Polská krev (telepelícula) |
|
Pracka v láhvi (telepelícula) |
|
Sněhurka (telepelícula) |
|
Vdovcovy intimní večery (telepelícula) |
|
Vysokofrekvenční píšťaly (telepelícula) |
|
Zítřek bez záruky (telepelícula) |
|
1977 |
Co je platno kázat (telepelícula) |
Co je to s tebou, Lenko ? (telepelícula) |
|
Dary hadího krále (telepelícula) |
|
Děd, otec a syn (telepelícula) |
|
Hra na zloděje (telepelícula) |
|
Já zůstanu věrný (telepelícula) |
|
Mílaři (telepelícula) |
|
Paličova dcera (telepelícula) |
|
Pan Kobkán vdává dceru (telepelícula) |
|
Poslední zkouška (telepelícula) |
|
Smuteční hudba za padlé hrdiny (telepelícula) |
|
Tetinka (telepelícula) |
|
1976 |
Akce Býčí oko (telepelícula) |
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (telepelícula) |
|
Doba strachu (telepelícula) |
|
Dveře (telepelícula) |
|
Hadrián z Římsů (telepelícula) |
|
Jezevec (telepelícula) |
|
Kateřina zlé pověsti (telepelícula) |
|
Když vyjí vlci (telepelícula) |
|
Poslední exil (telepelícula) |
|
Preclíková válka (telepelícula) |
|
První den svobody (telepelícula) |
|
Skleník (telepelícula) |
|
Strom vědění dobrého (telepelícula) |
|
Střílej oběma rukama (telepelícula) |
|
Zákon starého muže (telepelícula) |
|
1975 |
Fata morgana (telepelícula) |
Hamernická povídačka (telepelícula) |
|
Hodinky šly pěšinkama (telepelícula) |
|
Krejčí Šajtle Dobrodruh (telepelícula) |
|
Mlynářka z Granady (telepelícula) |
|
Rytíř (telepelícula) |
|
Svůdnice na šest (telepelícula) |
|
Vilém Rozkoč (telepelícula) |
|
Vlčí halíř (telepelícula) |
|
Čtyři zlaté prýmky (telepelícula) |
|
1974 |
Egyptologové (telepelícula) |
Eskulapův přístav (telepelícula) |
|
Generál chudých (telepelícula) |
|
Jak přijít o život (telepelícula) |
|
Klient (telepelícula) |
|
Kosmas a paní Božetěcha (telepelícula) |
|
Královské usínání (telepelícula) |
|
Králův kalich (telepelícula) |
|
Nůž pro všechno (telepelícula) |
|
Ohnivý máj (telepelícula) |
|
Píšťalka pro dva (telepelícula) |
|
Svět vody (telepelícula) |
|
Černá horečka (telepelícula) |
|
1973 |
Bratranec Pons (telepelícula) |
Dítě (telepelícula) |
|
Josefina (telepelícula) |
|
Klobouk plný deště (telepelícula) |
|
Kukačky (telepelícula) |
|
Lesní panna (telepelícula) |
|
Muž v osidlech (telepelícula) |
|
O ševci Matějovi (telepelícula) |
|
Schovanka (telepelícula) |
|
Sen noci svatojánské (telepelícula) |
|
Taková letní noc (telepelícula) |
|
Vánoce tu budou coby dup! (telepelícula) |
|
1972 |
Cestující se připraví k odletu (telepelícula) |
Hliněný vozíček (telepelícula) |
|
Hříšníci (telepelícula) |
|
Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly (telepelícula) |
|
Jak to bylo v Únoru? (telepelícula) |
|
Muž, který chtěl být bohem (telepelícula) |
|
Pohár za první poločas (telepelícula) |
|
Schovávaná na schodech (telepelícula) |
|
Tele se vlka nebojí (telepelícula) |
|
Vinobraní (telepelícula) |
|
Vražda před večeří (telepelícula) |
|
1971 |
Muž v pralese (telepelícula) |
Pomsta (telepelícula) |
|
Slečnám nic nevadí (telepelícula) |
|
Sto dukátů za Juana (telepelícula) |
|
Třírohý klobouk (telepelícula) |
|
Uloupený princ (telepelícula) |
|
1970 |
Kouzelný dům (telepelícula) |
Král Hamlet (telepelícula) |
|
1969 |
Komediantská historie (telepelícula) |
Paní Bohdana (telepelícula) |
|
Smrt počestné paní (telepelícula) |
|
1968 |
Jádro věci (telepelícula) |
1967 |
Bidýlko (telepelícula) |
Úřad (telepelícula) |
|
Ženitba (telepelícula) |
|
1966 |
Někoho jsem zastřelil (telepelícula) |
Venkovská panička (telepelícula) |
|
1965 |
Drahomíra (telepelícula) |
Pařížanka (telepelícula) |
|
Samota (telepelícula) |
|
Marie Octobre (telepelícula) |
Programas | |
---|---|
1999 |
Bakaláři 1999 |
1977 |
Kdo je víc? |
1970 |
Herecké Vánoce |
Grabación teatral | |
---|---|
1998 |
Jacobowski a plukovník |
1971 |
Marie Stuartovna |
1969 |
Charleyova teta |
Gentlemani |
Cortometraje | |
---|---|
1999 |
Mořská brána (telepelícula) |
1997 |
Bakaláři 1997 (serie) |
Sedm a jedna noc (telepelícula) |
|
1988 |
Český pekáč (telepelícula) |
1986 |
Vděčná zvířátka (telepelícula) |
1982 |
Šťastný a veselý vrátného Metelky (telepelícula) |
1981 |
Jasnovidec (telepelícula) |
Zločin v chalupě (telepelícula) |
|
1975 |
Pan Selichar se osvobodil (telepelícula) |
1973 |
Kost v krku (telepelícula) |
1972 |
Bakaláři (serie) |
1971 |
Muzikant (telepelícula) |
Za rok přijdu zas (telepelícula) |
|
1969 |
Bližní na tapetě: Nactiutrhač (telepelícula) |