Director artístico
Películas | |
---|---|
2013 |
Případ pro rybáře (telepelícula) |
2010 |
Škola princů (telepelícula) |
2009 |
Láska rohatá (telepelícula) |
2007 |
Operace Silver A (telepelícula) |
Tři životy (telepelícula) |
|
2005 |
Anděl Páně |
Psí kus (telepelícula) |
|
2003 |
Vrah jsi ty! (telepelícula) |
2002 |
Lišák (telepelícula) |
Černá slečna, slečna Černá (telepelícula) |
|
2001 |
Vohnice a Kiliján (telepelícula) |
1998 |
Jak se Matěj učil čarodějem (telepelícula) |
1994 |
Bezvousák a princezna Kamila (telepelícula) |
Duhová hora (telepelícula) |
|
Pohádka o splněných přáních (telepelícula) |
|
1993 |
Pohádka o věrnosti (telepelícula) |
Pozůstalost (telepelícula) |
|
1992 |
Student Vilém (telepelícula) |
Tři dary lásky (telepelícula) |
|
1991 |
Domácí představení (telepelícula) |
Kosmická čarodějnice v Čeboni (telepelícula) |
|
Společenská hra (telepelícula) |
|
1990 |
Princezna Hyacinta a tříhlavý drak (telepelícula) |
1989 |
Dědek Bárta (telepelícula) |
Kočičí ples (telepelícula) |
|
Supersen (telepelícula) |
|
Zkouška kvality (telepelícula) |
|
1988 |
Pouťová pohádka (telepelícula) |
Průšvih jako hrom (telepelícula) |
|
Čert a dráha (telepelícula) |
|
1987 |
Dan (telepelícula) |
Kde bydlí štěstí (telepelícula) |
|
Ty, ty, Yetti (telepelícula) |
|
Tři obři a vlak (telepelícula) |
|
1986 |
Jak Matýsek přehodil výhybku (telepelícula) |
O štěstí a kráse (telepelícula) |
|
Rubínová pohádka (telepelícula) |
|
1985 |
Mládě (telepelícula) |
Několik životů (telepelícula) |
|
1984 |
Rubikova kostka (telepelícula) |
Této noci v tomto vlaku (telepelícula) |
|
Tři princezny tanečnice (telepelícula) |
|
Čarovná rybí kostička (telepelícula) |
|
1983 |
Domeček plný koleček (telepelícula) |
Takový talent (telepelícula) |
|
Čtrnácté patro, čtrnáctý rok (telepelícula) |
|
1982 |
Brácho, nespleť to! (telepelícula) |
Daleko od stromu (telepelícula) |
|
1981 |
Žlutý kvítek (telepelícula) |
1980 |
Zlatý náhrdelník (telepelícula) |
1976 |
Panenka z vltavské tůně (telepelícula) |
1975 |
Čertova nevěsta (telepelícula) |
Series | ||
---|---|---|
2007 |
Škola Na Výsluní |
|
Konec školy (E13) |
||
Výlet (E12) |
||
Křupky Danda (E11) |
||
más episodios (10) | ||
2005 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
|
Štědrý večer navrátilce V. (S02E08) |
||
Štědrý večer inženýra H. (S02E07) |
||
Dobrá čtvrť |
||
1995 |
Hříchy pro diváky detektivek |
|
Případ konstruktivní pesimistky (E10) |
||
Pravdivá lež (E09) |
||
Smrt na inzerát (E08) |
||
más episodios (4) | ||
1993 |
Pomalé šípy |
|
Opět pohromadě (E06) |
||
První láska (E05) |
||
Rodinné trampoty (E04) |
||
más episodios (3) | ||
1988 |
Strom pohádek |
|
Divoké labutě (E04) |
||
1987 |
Ahoj sídliště |
Cortometraje | |
---|---|
1993 |
Neklejte, princi! (telepelícula) |
1992 |
Klíček ke štěstí (telepelícula) |
1988 |
Libeňský čaroděj (telepelícula) |
1985 |
Perly a růže (telepelícula) |
Actor
Series | |
---|---|
2007 |
Škola Na Výsluní |