Galería (1)
Compositor
Películas | |
---|---|
1997 |
Nevinný (telepelícula) |
1994 |
Noční stráž (telepelícula) |
1989 |
Koeficient užitečného muže (telepelícula) |
Stopy zločinu: Recept na rozloučenou (telepelícula) |
|
1988 |
Ztráta paměti (telepelícula) |
1987 |
Okřídlená hřídel (telepelícula) |
1983 |
Parcela 60, katastr Lukovice (telepelícula) |
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (telepelícula) |
|
Stopy zločinu: Velká rána (telepelícula) |
|
Čas na hodinách (telepelícula) |
|
1982 |
Archimédův bod (telepelícula) |
Kabát na mladíka (telepelícula) |
|
Lenka (telepelícula) |
|
Léto bez dovolené (telepelícula) |
|
Neviditelné nebezpečí (telepelícula) |
|
1981 |
Obyčejný důvod (telepelícula) |
Zelené červené jablko (telepelícula) |
|
Útěk (telepelícula) |
|
1979 |
Diagnóza smrti |
Exponát smrti (telepelícula) |
|
Kdo chytá štěstí za pačesy (telepelícula) |
|
Rváč (telepelícula) |
|
Školní večírek (telepelícula) |
|
1978 |
Domácí strava je domácí strava (telepelícula) |
Jako všichni v této ulici (telepelícula) |
|
1977 |
Někdo přece musí (telepelícula) |
Před premiérou (telepelícula) |
|
Případ hodného vedoucího (telepelícula) |
|
Tango (telepelícula) |
|
1976 |
Hlavou proti zdi (telepelícula) |
Přebytečná pravda (telepelícula) |
|
1973 |
Klec (telepelícula) |
Směšní paroháči (telepelícula) |
|
Stříbrný rytíř (telepelícula) |
|
1972 |
Anna Sněgina (telepelícula) |
Deset dní za lásku (telepelícula) |
|
Hnízdo (telepelícula) |
|
Semestr něžnosti (telepelícula) |
|
Sen v Lucemburské zahradě (telepelícula) |
|
Tím hůř, když padnou (telepelícula) |
|
1971 |
Marcelka (telepelícula) |
Pohádka ze starého Arbatu (telepelícula) |
|
Stříbrná šestka (telepelícula) |
|
Vím, že jsi vrah... |
|
1970 |
Lancelot a Alexandrína (telepelícula) |
Očitý svědek (telepelícula) |
|
Podzim (telepelícula) |
|
1969 |
Candida (telepelícula) |
Kaktus, bomba, letadlo (telepelícula) |
|
Po stopách krve |
|
1968 |
Moudrý Engelbert (telepelícula) |
Pozvání spravedlivých (telepelícula) |
|
1966 |
Akce Lucy (telepelícula) |
Kruté štěstí (telepelícula) |
|
Sjezd abiturientů (telepelícula) |
|
Vrah skrývá tvář |
|
Úspěch (telepelícula) |
|
1965 |
Neklidné štěstí (telepelícula) |
Ubohá šťastná Kateřina Bezemoreová (telepelícula) |
|
1963 |
Jediná noc (telepelícula) |
Series | ||
---|---|---|
1995 |
Detektiv Martin Tomsa |
|
Zlatá klec (E06) |
||
1980 |
Konec dětských lásek |
|
Abiturienti (E06) |
||
Dožínky (E05) |
||
Trápení (E04) |
||
más episodios (3) | ||
1971 |
Legenda o živých mrtvých |
|
Cesta smrti (E04) |
||
Zámecká past (E03) |
||
Štvanice (E02) |
||
Osudné rozhodnutí (E01) |
Documental | |
---|---|
1980 |
Tajemství duhové kuličky (telepelícula) |
1973 |
Naděžda Hanáková s nápady (telepelícula) |
1970 |
Henri Rousseau z Ivančic (telepelícula) |
1964 |
Národní umělec Antonín Procházka (telepelícula) |
Programas | |
---|---|
1968 |
Z kapsy klokana Karlíka |
Cortometraje | |
---|---|
1976 |
Bakaláři (serie) |
Klec (S05E09) |
|
Karate (S05E08) |
|
Záměna (S05E07) |
|
1971 |
Brigitka a já (telepelícula) |
Zloděj (telepelícula) |
|
1969 |
Zvířátka a loupežníci (telepelícula) |
Protagonista
Programas | |
---|---|
2013 |
Události v kultuře - arch. |
2007 |
Události v regionech - arch. |
1989 |
Na vlnách Orchestru Gustava Broma |
1986 |
Hosté Gustava Broma |
Actor
Documental | |
---|---|
1996 |
Pavel Blatný a milenka hudba (telepelícula) |
Grabación teatral | |
---|---|
1964 |
Nebožtík Nasredin |