Director:
František PolákProtagonizan:
Martin Dejdar, Marie Rottrová, Petr Nárožný, Jiří Wimmer, Karel Černoch, Miloslav Šimek, Jiří Krampol, Ivan Mládek, Bolek Polívka, Karel Šíp (más)Protagonizan
Martin Dejdar
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
45 let Ypsilonky (2011) (grabación teatral)
Marie Rottrová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concierto)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concierto)
Petr Nárožný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Wimmer
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Karel Černoch
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (concierto)
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Miloslav Šimek
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concierto) - moderador
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Ivan Mládek
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Bolek Polívka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Escuela primaria (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Karel Šíp
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Miroslav Donutil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sluha dvou pánů (2000) (grabación teatral)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (grabación teatral)
Luděk Sobota
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Josef Dvořák
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
S Pydlou v zádech (1985) (grabación teatral)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Vladimír Dvořák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Un día, un gato (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Jiřina Bohdalová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dům na nebesích (1984) (grabación teatral)
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Pohádky pod sněhem (1985)
Zdeněk Izer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (telepelícula)
Marek Dobrodinský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (telepelícula)
Ondřej Havelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (telepelícula)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Světlana Nálepková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Povídka malostranská (1981) (telepelícula)
Zastretý farebný svet (1979) (telepelícula)
Hodinář (1988) (telepelícula)
Jiří Korn
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jesus Christ Superstar (2005) (grabación teatral)
Dracula (1996) (grabación teatral)
Mamzelle Nitouche (1977) (telepelícula)