Director:
Ondřej KepkaProtagonizan:
Antonín Procházka, Taťjana Medvecká, Jiří Štěpnička, Luděk Munzar, Václav Neužil ml., Dušan Klein, Tomáš Töpfer, Tereza Bebarová, Helena Dvořáková, Lucie Žáčková, Juraj Kukura, Dušan Vitázek (más)Protagonizan
Antonín Procházka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (grabación teatral)
S tvojí dcerou ne (1997) (grabación teatral)
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Taťjana Medvecká
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (grabación teatral)
Jiří Štěpnička
Gran Bretaña
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (grabación teatral)
Luděk Munzar
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Václav Neužil ml.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dabing Street (2014) (grabación teatral)
Dukla 61 (2018) (telepelícula)
A la sombra (2012)
Dušan Klein
República Eslovaca
Las mejores películas:
Rodná zem (1953)
Jak básníkům chutná život (1987)
Poslední vlak (1982)
Tomáš Töpfer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Záhada (2011) (grabación teatral)
Blboun (2001) (grabación teatral)
Brouk v hlavě (2020) (grabación teatral)
Tereza Bebarová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Blboun (2001) (grabación teatral)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Helena Dvořáková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (grabación teatral)
Faidra (2008) (grabación teatral)
Naši furianti (2011) (grabación teatral)
Lucie Žáčková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dukla 61 (2018) (telepelícula)
Ochránce (2021) (serie)
Los karamazov (2008)
Juraj Kukura
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (grabación teatral)
Demeterovci (1976) (telepelícula)
Dušan Vitázek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ptákoviny podle Aristofana (2012) (grabación teatral)
Divá Bára (2014) (grabación teatral)
Definice lásky (2012) (telepelícula)
Monika Absolonová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dracula (1996) (grabación teatral)
Pocta muzikálům (2017) (concierto)
Malý princ (2018) (grabación teatral)
Alena Vránová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
La princesa orgullosa (1952)
Jana Hlaváčová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Antonín Hardt
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Král Krysa (1979) (grabación teatral)