Episodios(30)
-
Staroje ružjo (S04E01)
-
Mordoboj (S04E02)
-
Stokgolmskij sindrom (S04E03)
-
Svidětěl obviněnija (S04E04)
-
Mesť (S04E05)
-
Košmar na ulice Cvetočnaja (S04E06)
-
Mytari (S04E07)
-
Lekar (S04E08)
-
Žizň za korolja (S04E09)
-
Jantarnaja lichoradka (S04E10)
-
Šantaž (S04E11)
-
Vernaja žena (S04E12)
-
Lučšaja podruga (S04E13)
-
Rukopisi ne gorjat (S04E14)
-
Alibi (S04E15)
-
Vybory (S04E16)
-
Afganskij sled (S04E17)
-
Děd (S04E18)
-
Děrevenskij bljuz (S04E19)
-
Mstitěl (S04E20)
-
Slučajnyj vystrel (S04E21)
-
Proščaj, oružije (S04E22)
-
Geněralskaja doč (S04E23)
-
Ženskaja družba (S04E24)
-
Živoj trup (S04E25)
-
Zaščita Zubova (S04E26)
-
Lučšij drug (S04E27)
-
Korotkoje zamykanije (S04E28)
-
Braťja (S04E29)
-
Inochoděc (S04E30)
Reparto
Natalya Dvoretskaya
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Interny (2010) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ирина Аверина
La Unión Soviética
Konstantin Yudaev
La Unión Soviética
Valeriy Novikov
La Unión Soviética
Yuriy Konoplyannikov
La Unión Soviética
Ekaterina Madalinskaya
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Interny (2010) (serie)
V ritme tango (2006) (serie)
Aleksandr Silaev
Las mejoras series:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serie)
Mikhail Kuryaev
Las mejoras series:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serie)
Yuliya Telpukhova
Las mejoras series:
Spjaščije (2017) (serie)
Grigoriy Siyatvinda
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Kuchňa (2012) (serie)
Otěl Eleon (2016) (serie)
Ola Keyru
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Catalina (2014) (serie)
V ritme tango (2006) (serie)
Aleksey Bogachuk
La Unión Soviética
Mikhail Prismotrov-Belov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Farca (2015) (serie)
Evgeniy Berezovskiy
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Admiral (2009) (serie)
Štrafbat (2004) (serie)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serie)
Dmitriy Dorokhov
La Unión Soviética
Роман Богданов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Interny (2010) (serie)
Evgeniy Serov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Kuchňa (2012) (serie)