Director:
Kirill KapitsaCámara:
Сергей НекрасовMúsica:
Dmitriy UkhanevReparto:
Вадим Карев, Anna Banshchikova, Valeriy Kukhareshin, Алла Довлатова, Ирина Колганова, Mikhail Razumovskiy, Yan Tsapnik, Игорь Копылов, Dmitriy Isaev, Aleksandr Baranov, Sergey Petrov (más)Episodios(12)
-
Želtaja kartočka (S01E01)
-
Žertvy progressa (S01E02)
-
Poslednij vystrel (S01E03)
-
Ljubov oligarcha (S01E04)
-
Prezumpcija vinovnosti (S01E05)
-
Strasti po markizu (S01E06)
-
Kameň Rjurika (S01E07)
-
Vostok — dělo tonkoje (S01E08)
-
Vdova na vydaně (S01E09)
-
Čužaja vojna (S01E10)
-
Ostorožno, gololed! (S01E11)
-
Školnyj dětěktiv (S01E12)
Reparto
Нелли Попова
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksandr Chevychelov
Hungría
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Анна Багмет
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Олег Алмазов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Tatyana Kolganova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Vadim Bochanov
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Andrey Urgant
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Oskar Kuchera
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Brigada (2002) (serie)
Рудольф Фурманов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Evgeniy Ganelin
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Lev Eliseev
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Idiot (2003) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Shulga
Las mejoras series:
Specnaz (2002) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Tyutryumov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Igor Dobryakov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Admiral (2009) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Kirill Kapitsa
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Evgeniy Dyatlov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Игорь Головин
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Catalina (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Lebedev
Las mejoras series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Valeriy Malyushin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Nikolay Naumov
La Unión Soviética