Rusia,
2019
Guión:
Sergey Bazhenov, Natalya Pakhomova, Tatyana Stolbova, Nadezhda Berkman, Aleksandr Paygalik (más)Reparto:
Pavel Grigorev, Andrey Gorbachyov, Aleksey Krasnotsvetov, Nodar Dzhanelidze, Konstantin Grishanov, Egor Kutenkov, Nikolay Gorshkov, Ольга Бобкова, Arseniy Mytsyk, Evgeniya Lyubimova (más)Episodios(32)
-
Otěl' "Fonariki" (S02E01)
-
Tri sestry (S02E02)
-
Svaděbnyj fotograf (S02E03)
-
Dvaždy utoplennik (S02E04)
-
Na preděle (S02E05)
-
Gorkoje nasledstvo (S02E06)
-
Nasledniki po krivoj (S02E07)
-
Amerikanskij gosť (S02E08)
-
Pravo na zaščitu (S02E09)
-
Portret v sinich tonach (S02E10)
-
Juveliry (S02E11)
-
Smerť v morge (S02E12)
-
Pomereščilos (S02E13)
-
Stritrejsery (S02E14)
-
Molot suďby (S02E15)
-
Obratnaja storona raja (S02E16)
-
Vostok - dělo tonkoje (S02E17)
-
Udar v serdce (S02E18)
-
Zveri (S02E19)
-
Tonkaja psichologija (S02E20)
-
Lišnije ljudi (S02E21)
-
Kvartirnaja chozjajka (S02E22)
-
Zagadka bizněs-centra (S02E23)
-
Nadvodnaja ochota (S02E24)
-
Žestokosť (S02E25)
-
Slučaj v sanatorii (S02E26)
-
Čelovek v okně (S02E27)
-
Kapitalnyj remont (S02E28)
-
Noč polna užinov (S02E29)
-
Fitněs-car (S02E30)
Reparto
Yakov Petrov
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Yuliya Levakova
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Константин Стрелков
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Zibrov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Senke nad Balkanom (2017) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Artur Kharitonenko
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Tatyana Ryabokon
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Sergey Evdokimov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Вадим Волков
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Yuliya Mikhaylova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Станислав Осколков
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mata Hari (2016) (serie)
Aleksey Parasevich
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ekaterina Novikova
Alemania del Este
Las mejoras series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Elena Martynenko
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Денис Портнов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ilya Ryabov
Rusia
Las mejoras series:
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Lyubov Virolaynen
La Unión Soviética