Galería (11)
Actor
Películas | |
---|---|
1998 |
Knieža (telepelícula) |
1996 |
Sobáš za každú cenu (telepelícula) |
1995 |
Auf dünnem Eis (telepelícula) |
1994 |
Heloisa (telepelícula) |
1992 |
Kráľ lesa (telepelícula) |
1990 |
Faidra (telepelícula) |
Studňa mladosti (telepelícula) |
|
1989 |
Letiace tiene (telepelícula) |
Novinári (telepelícula) |
|
Pohotovosť (telepelícula) |
|
Posledné hry (telepelícula) |
|
Čierny princ (telepelícula) |
|
1988 |
Exemplárny prípad (telepelícula) |
Muži s plnou mocou (telepelícula) |
|
1987 |
Čakanie na všedné dni (telepelícula) |
1986 |
Moliére (telepelícula) |
Pohyb (telepelícula) |
|
Riaditeľ (telepelícula) |
|
1985 |
Darček pod jedličku (telepelícula) |
Postupimská konferencia 1945 (telepelícula) |
|
Predsunutý (telepelícula) |
|
Tu musíš žiť (telepelícula) |
|
1984 |
Cesta životom (telepelícula) |
Heloisa a Abelard (telepelícula) |
|
Čierny slnovrat (telepelícula) |
|
1983 |
Anička Jurkovičová (telepelícula) |
Hra na kocúra (telepelícula) |
|
Tomáš a Zuzana (telepelícula) |
|
Šanca (telepelícula) |
|
1982 |
Belasé jazero (telepelícula) |
Predčasné leto |
|
Výzva (telepelícula) |
|
1981 |
Macbeth (telepelícula) |
Nebráňme vtákom lietať (telepelícula) |
|
Čisté vody (telepelícula) |
|
Čudné dievča (telepelícula) |
|
1980 |
Mŕtvi maturovať nebudú (telepelícula) |
Pomsta mŕtvych rýb |
|
Potopená katedrála (telepelícula) |
|
Pozor na anjelov (telepelícula) |
|
Prelom (telepelícula) |
|
Sivá hmla (telepelícula) |
|
Sú veci, o ktorých sa nehovorí (telepelícula) |
|
1979 |
Choď a nelúč sa |
Jurčíkovci (telepelícula) |
|
Manželčatá (telepelícula) |
|
Príležitosť (telepelícula) |
|
Život je sen (telepelícula) |
|
1978 |
Poéma o svedomí I., II. |
Vysoká cena (telepelícula) |
|
Zbojníci (telepelícula) |
|
Článok na prvú stranu (telepelícula) |
|
1977 |
Biele vrany (telepelícula) |
Deň zvýšenej intuície (telepelícula) |
|
Iní, ako ty a ja (telepelícula) |
|
Poslední parlamentári (telepelícula) |
|
Preloženie (telepelícula) |
|
Príležitosť pre osamelého muža (telepelícula) |
|
Vzkriesenie Míny (telepelícula) |
|
Vítězný lid |
|
Červený muškát (telepelícula) |
|
1976 |
Keď zašumia biele brezy (telepelícula) |
Krásna neznáma (telepelícula) |
|
Obhajoba sa nekoná (telepelícula) |
|
Plukovník Chabert (telepelícula) |
|
Serenáda pre Martinu (telepelícula) |
|
Stratená dolina |
|
1975 |
Horali (telepelícula) |
Leto v Nohante (telepelícula) |
|
Pohár Pernodu (telepelícula) |
|
Prešporská kasáreň maľovaná (telepelícula) |
|
Rodinný proces (telepelícula) |
|
Zrnko prachu (telepelícula) |
|
Šeptající fantom |
|
1974 |
Praktický seminár kriminalistiky (telepelícula) |
Prvý deň sviatočný (telepelícula) |
|
Šuster, drž sa kopyta! (telepelícula) |
|
1973 |
Desatinka citu (telepelícula) |
Džarkovia (telepelícula) |
|
Horká zima |
|
Jaltská konferencia 1945 (telepelícula) |
|
Monna Vanna (telepelícula) |
|
Skrytý prameň |
|
Teheránska konferencia 1943 (telepelícula) |
|
Timon Aténsky (telepelícula) |
|
Žobrácke dobrodružstvo (telepelícula) |
|
1972 |
Iskrenie (telepelícula) |
Lofter (telepelícula) |
|
Povíchrica (telepelícula) |
|
Predstavenie vo Fordovom divadle (telepelícula) |
|
Už dávno tak (telepelícula) |
|
Zajtra bude neskoro... |
|
1971 |
Cesta zarúbaná (telepelícula) |
Mŕtve duše (telepelícula) |
|
Postupimská konferencia 1945 (telepelícula) |
|
Svätá Barbora (telepelícula) |
|
Zlozor |
|
1970 |
Zrodenie syna (telepelícula) |
1969 |
Generácia (telepelícula) |
1968 |
Koniec a začiatok (telepelícula) |
Laura (telepelícula) |
|
Mladá mníška (telepelícula) |
|
Niet inej cesty |
|
Stopy na Sitne |
|
1967 |
Hernani (telepelícula) |
Yvetta (telepelícula) |
|
Štyri strany sveta (telepelícula) |
|
1966 |
Tiene sa množia v podvečer (telepelícula) |
1965 |
Výnosné miesto (telepelícula) |
1964 |
Granátová náramnica (telepelícula) |
1963 |
Jánošík I., II. |
Proces o oslí tieň (telepelícula) |
|
1962 |
Chvastúň (telepelícula) |
Kolegovia (telepelícula) |
|
Mladé letá (telepelícula) |
|
1961 |
Ľubov Jarova (telepelícula) |
1957 |
Štyridsaťštyri |
Series | |
---|---|
1991 |
Štúrovci |
Epizoda 1 (S01E01) |
|
1989 |
Škola detektívky |
Vraždy na ulici Morgue (E01) |
|
1983 |
V službách zákona |
1982 |
Rozprávky pätnástich sestier |
1978 |
Nech žije deduško |
Blahostroj (E07) |
|
Nehody (E02) |
|
Ve znamení Merkura |
|
Stopa stříbrných draků (E04) |
|
1977 |
Rachotilkovia |
1976 |
My sme malí muzikanti |
1975 |
Naši synovia |
Peter (E06) |
|
Klement (E03) |
|
Martin (E02) |
|
Matúš (E01) |
Documental | |
---|---|
1981 |
Pútnik ku slnku (telepelícula) |
1973 |
Herci-novinári (telepelícula) |
1972 |
I. celoslovenská výstava angažovanej tvorby - narrador |
Svedectvo (telepelícula) |
|
1971 |
Míľniky - narrador |
1970 |
Futbal ako zábava (telepelícula) |
Grabación teatral | |
---|---|
1988 |
Lakomec |
1987 |
Pokus o lietanie |
1986 |
Zvon bez veže |
1977 |
Vojna a mier |
1974 |
Prvý deň karnevalu |
1970 |
Don Carlos |
Strach z pekla |
Cortometraje | |
---|---|
1983 |
Dvojaký život doktora Šela (telepelícula) |
1981 |
Po deviatich rokoch (telepelícula) |
1980 |
List žene (telepelícula) |
1975 |
Divný Janko (telepelícula) |
1971 |
Sulamit (telepelícula) |
1966 |
Pred súdom (telepelícula) |
Invitado
Programas | |
---|---|
2020 |
Slovenka roka 2020 |
2007 |
Takí sme boli |
2006 |
Portrét |
1985 |
Láskou sa mení každý tvor |
1966 |
Viecha dobrej nálady |