Galería (35)
Actor
Películas | |
---|---|
2023 |
Invalid |
2022 |
Zakliata jaskyňa - narrador |
2021 |
Chyby |
2019 |
Čarovný kamienok (telepelícula) |
2015 |
Argo 2 |
2011 |
Filmoviedky: Dušičky seniorov (telepelícula) |
2010 |
Aj kone sa hrajú (telepelícula) |
2009 |
Dôverní nepriatelia (telepelícula) |
2002 |
Za mestskými múrmi: Čierna pani (telepelícula) |
1999 |
O ľuďoch a čarodejníkoch (telepelícula) |
1998 |
Ja nič neviem (telepelícula) |
Knieža (telepelícula) |
|
Rivers of Babylon |
|
1997 |
Blúznenie srdca a rozumu (telepelícula) |
Nech hodí kameňom (telepelícula) |
|
1996 |
Herodes a Herodias (telepelícula) |
Lea |
|
Matúš (telepelícula) |
|
Normálny cvok (telepelícula) |
|
Starožitné zrkadlo (telepelícula) |
|
Všetci ľudia budú bratia (telepelícula) |
|
1995 |
Z môjho denníka (telepelícula) |
1993 |
Hvížďal (telepelícula) |
Mátohy rárohaté (telepelícula) |
|
Smacznego telewizorku |
|
Tisíci džbán (telepelícula) |
|
1992 |
Klinec (telepelícula) |
Most (telepelícula) |
|
Putá osudu (telepelícula) |
|
Starec a cár (telepelícula) |
|
1991 |
Rochade (telepelícula) |
Ružová Anička (telepelícula) |
|
Trpký voz nádeje (telepelícula) |
|
Čerti nespia (telepelícula) |
|
1990 |
Ako som plával ku kráľovnej severu (telepelícula) |
Celý deň obchádzam panelák (telepelícula) |
|
Dávajte si pozor! |
|
Keď báčik z Chochoľova umrie (telepelícula) |
|
Rozmar starej dámy (telepelícula) |
|
Útrapy z rozumu (telepelícula) |
|
Šípková Růženka |
|
1989 |
Biele obdobie sucha (telepelícula) |
Mona Lisa (telepelícula) |
|
Núraddín Ali a Anísaldžalísa (telepelícula) |
|
Odchádzam do Madridu (telepelícula) |
|
Reverend (telepelícula) |
|
Tanec nad plačom (telepelícula) |
|
1988 |
Marhuľový lekvár (telepelícula) |
Muži s plnou mocou (telepelícula) |
|
Parazit (telepelícula) |
|
Prvé hlásky lásky (telepelícula) |
|
Prípad poručíka Seeborna (telepelícula) |
|
Synovec strýkom (telepelícula) |
|
Tokamak (telepelícula) |
|
1987 |
Dulcinea z Tobosa (telepelícula) |
Gottšalk (telepelícula) |
|
Južná pošta |
|
Koník z ebenu (telepelícula) |
|
Matej Bel z Očovej (telepelícula) |
|
O živé vodě (telepelícula) |
|
Predohra (telepelícula) |
|
Tá tajovská voda mútna (telepelícula) |
|
1986 |
Cena odvahy |
Chlapec do náručia (telepelícula) |
|
Eygletiérovci (telepelícula) |
|
Hriech (telepelícula) |
|
Nepokojný mier (telepelícula) |
|
Pohyb (telepelícula) |
|
Počúvaj tú melódiu (telepelícula) |
|
Ďakujem Vám za láskavosť (telepelícula) |
|
1985 |
Ako sa husár učiteľom stal (telepelícula) |
Deti (telepelícula) |
|
Dvaja bratia (telepelícula) |
|
Kým rieky vyschnú (telepelícula) |
|
Mladší brat (telepelícula) |
|
Modrá ruža (telepelícula) |
|
1984 |
Múdra princezná (telepelícula) |
Všechno nebo nic |
|
1983 |
Drotárskym chodníkom (telepelícula) |
Hasičský plášť (telepelícula) |
|
Kováčova múdrosť |
|
Nehovor mi starký (telepelícula) |
|
Zuzana Vojířová (telepelícula) |
|
1982 |
Dedičstvo (telepelícula) |
Hrnčiarsky bál (telepelícula) |
|
Kouzelné dobrodružství |
|
1981 |
Macbeth (telepelícula) |
Mojmír II. (telepelícula) |
|
Obyčajné rozmery (telepelícula) |
|
Pasca (telepelícula) |
|
1980 |
Hodiny |
Príčina katastrofy náhodná (telepelícula) |
|
1979 |
Mandarínka a Sokrates (telepelícula) |
Ozvěna písně (telepelícula) |
|
Žiadne veľké slová (telepelícula) |
|
1978 |
A ako Alžbeta (telepelícula) |
Horúci dych (telepelícula) |
|
Jediný syn (telepelícula) |
|
Posledná fáza zatmenia (telepelícula) |
|
Putička Li (telepelícula) |
|
1977 |
Dravý prúd (telepelícula) |
1976 |
Americká tragédia (telepelícula) |
Dvakrát do tej istej rieky (telepelícula) |
|
1973 |
Will Shakespeare (telepelícula) |
1972 |
Bračekovci (telepelícula) |
1971 |
"... Aj vtedy rozkvitli kvety" |
Priehrštie vzdychov (telepelícula) |
|
1968 |
Maroško (telepelícula) |
Sladký čas Kalimagdory |
|
1967 |
Mister Scrooge (telepelícula) |
Rok na dedine (telepelícula) |
Documental | |
---|---|
2022 |
Konštantínov tajný kód (telepelícula) |
2016 |
Rybárik, spútaný s riekou (telepelícula) - narrador |
2015 |
Po stopách Martina Luthera (telepelícula) - narrador |
2009 |
Osobnosti a udalosti (serie) |
2008 |
Storočie hokeja - narrador |
Vodou tvorená, suchom morená (telepelícula) - narrador |
|
2000 |
Kubánske otázniky (telepelícula) - narrador |
1998 |
Na križovatkách obchodných ciest - narrador |
Neolit a eneolit na území Slovenska - narrador |
|
Paleontologické pamiatky - narrador |
|
Peňažníctvo na Slovensku do roku 1918 - narrador |
|
1997 |
Za tajomstvom spevov veľkomoravských (telepelícula) |
Grabación teatral | |
---|---|
2013 |
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! |
1988 |
Lakomec |
1987 |
Henrich IV. |
Páni Glembayovci |
|
1986 |
Výnosné miesto |
Cortometraje | |
---|---|
2013 |
Jama (película estudiantil) |
1980 |
Steny (telepelícula) |
Invitado
Programas | |
---|---|
2023 |
Slnko v sieti |
2020 |
Nočná pyramída |
2017 |
Záhady tela |
2014 |
Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina |
Čo ja viem |
|
2013 |
Milujem Slovensko |
2009 |
Bez servítky |
Tajomstvo mojej kuchyne |
|
2008 |
Chodili sme spolu |
2006 |
Hviezdy na ľade |
Portrét |
|
1999 |
Zábavné spomínanie |
1992 |
Varím, varíš, varíme |