1. MISE
Director:
Jaromír PolišenskýGuión:
Jiří SuchýCámara:
Filip SandersMúsica:
Tadeáš VěrčákReparto:
Marek Němec, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Roman Zach, Pavel Řezníček, Adéla Gondíková, Amelie Pokorná, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Radúz Mácha, Libor Matouš, Sára Rychlíková (más)Reparto
Marek Němec
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Jan Dolanský
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Kukačky (2021) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serie)
Kristýna Leichtová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Tři tygři (2019) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Roman Zach
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Třídní schůzka (2021) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Pavel Řezníček
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Adéla Gondíková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Amelie Pokorná
Chequia
Las mejoras series:
Nevinné lži (2013) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Sandra Nováková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Ondřej Rychlý
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Radúz Mácha
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Já, Mattoni (2016) (serie)
Šéfka (2022) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Libor Matouš
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Slunečná (2020) (serie)
Lež na pláži (2024) (serie)
1. MISE (2021) (serie)
Sára Rychlíková
Chequia
Las mejoras series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Národní házená (2022) (serie)
Annette Nesvadbová
Las mejoras series:
Kukačky (2021) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Beáta Hrnčiříková
Chequia
Las mejoras series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Tři tygři (2019) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Radek Melša
Chequia
Las mejoras series:
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Co ste hasiči (2021) (serie)
Strážmistr Topinka (2019) (serie)
Josef Horák
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
První republika (2014) (serie)
Vytoč mého agenta (2024) (serie)
Jiří Perůtka
Las mejoras series:
Malá velká liga (2023) (serie)
Dobré zprávy (2022) (serie)
1. MISE (2021) (serie)
Ivana Andrlová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Arabela (1980) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Michaela Hanzlíková
Chequia
Las mejoras series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Jedna rodina (2022) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Petr Vojnar
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)