Director:
Ludvík RážaCámara:
Jakub NosekMúsica:
Petr HapkaReparto:
Jan Čenský, Mária Podhradská, Zuzana Kocúriková, Josef Vinklář, Martin Huba, Pavel Soukup, Ondřej Pavelka, Lubor Tokoš, Pavel Trávníček, Igor Ondříček, Monika Kobrová, Zdena Herfortová (más)Reparto
Jan Čenský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (telepelícula)
Člověk proti zkáze (1989)
Mária Podhradská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Spievankovo 3 (2012)
Spievankovo 5: O povolaniach (2015)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Zuzana Kocúriková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Červené víno (1976) (telepelícula)
Sluha dvoch pánov (1976) (grabación teatral)
Panna a netvor (1978)
Josef Vinklář
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Martin Huba
República Eslovaca
Las mejores películas:
Burning Bush (2013) (telepelícula)
Musíme si pomáhat (2000)
Adolf Eichmann (1988) (telepelícula)
Pavel Soukup
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lovec (1980) (telepelícula)
Zatmění všech sluncí (1987) (telepelícula)
Anatomie zrady (2020) (telepelícula)
Ondřej Pavelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sentado en la ramita, la vida me va bien (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (telepelícula)
Naši furianti (2006) (grabación teatral)
Lubor Tokoš
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
Un invent diabòlic (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Pavel Trávníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La ventafocs (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Igor Ondříček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Brouk v hlavě (1998) (grabación teatral)
Smrt Pavla I. (2008) (grabación teatral)
Monika Kobrová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Blboun (2001) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Poslední doutník (2010) (grabación teatral)
Zdena Herfortová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Brouk v hlavě (1998) (grabación teatral)
La vida en Rosa (2007)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Miroslav Středa
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hráči (1983) (grabación teatral)
Racek (1976) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdeněk Dvořák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Škola žen (2007) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Un mundo azul oscuro (2001)
Zdeněk Junák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Brouk v hlavě (1998) (grabación teatral)
Smrt Pavla I. (2008) (grabación teatral)
Lakomec (2020) (grabación teatral)
Jaroslav Fert
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Archimédův bod (1982) (telepelícula)
Afrodita (1993) (telepelícula)
Kristýna Zapletalová
Las mejores películas:
Sen o krásné panně (1995) (telepelícula)
Krejzovi (2018) (serie)
Magdalena Reifová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Páni kluci (1975)
La bruja traviesa (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Eva Hudečková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)