Director:
Libuše KoutnáGuión:
Helena SýkorováCámara:
Antonín KovácsMúsica:
Milan DvořákReparto:
Jana Paulová, Alexej Pyško, Zdena Hadrbolcová, Veronika Jeníková, David Prachař, Simona Stašová, Světlana Nálepková, Gabriela Wilhelmová, Jaroslav Moučka, Oldřich Vízner, Jana Altmannová (más)Reparto
Jana Paulová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S Pydlou v zádech (1985) (grabación teatral)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (grabación teatral)
Alexej Pyško
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sluha dvou pánů (2000) (grabación teatral)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (telepelícula)
Zdena Hadrbolcová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La fiesta de las campanillas (1983)
Páni kluci (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (telepelícula)
Veronika Jeníková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
David Prachař
Checoslovaquia
Simona Stašová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Musíme si pomáhat (2000)
Světlana Nálepková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Povídka malostranská (1981) (telepelícula)
Zastretý farebný svet (1979) (telepelícula)
Hodinář (1988) (telepelícula)
Gabriela Wilhelmová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Jaroslav Moučka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
El aprendiz de brujo (Krabat) (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Oldřich Vízner
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El incinerador de cadáveres (1968)
Tijeretazos (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (telepelícula)
Jana Altmannová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolya (1996)
Daniela Bartáková
Rumania
Las mejores películas:
Ucho (1970)
Yo, el Dios triste (1969)
Vilém Rozkoč (1975) (telepelícula)
Vlastimil Bedrna
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Joe Kolaloca (1964)
Michal Nesvadba
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Korunní princ (2015) (telepelícula)
Prodavač humoru (1984)
Ladislav Lahoda
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Tijeretazos (1980)
Signum laudis (1980)