Director:
Jiřina Pokorná-MakoszováCámara:
Milan DostálMúsica:
Pavel KrejčaReparto:
Miloš Kopecký, Iva Janžurová, Jiří Lábus, Zuzana Bydžovská, Petr Nárožný, Josef Větrovec, Jana Paulová, Stanislav Hložek, Jaromír Petřík, Vlastimil Bedrna, Miroslav Masopust, Rudolf Vodrážka (más)Reparto
Miloš Kopecký
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Semafor - Největší hity (2005) (compilación de vídeo)
Dům na nebesích (1984) (grabación teatral)
Byl jednou jeden král... (1954)
Iva Janžurová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Jiří Lábus
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (grabación teatral)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Zuzana Bydžovská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Petr Nárožný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Josef Větrovec
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El dirigible robado (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (telepelícula)
Jana Paulová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S Pydlou v zádech (1985) (grabación teatral)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (grabación teatral)
Stanislav Hložek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concierto)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concierto)
Plaváček (1986) (telepelícula)
Jaromír Petřík
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Božská Ema (1979)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Poslední růže od Casanovy (1966)
Vlastimil Bedrna
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Joe Kolaloca (1964)
Miroslav Masopust
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
El planeta salvaje (1973)
Muži jdou ve tmě (1975) (telepelícula)
Rudolf Vodrážka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kulový blesk (1978)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Čintamani & podvodník (1964)
Svatopluk Mikeska
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Utopím si ho sám (1989) (telepelícula)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Pot, lesk a potlesk (1989) (telepelícula)
Nataša Baženová
Las mejores películas:
Kamenný řád (1975) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Skús ma objať (1991) (telepelícula)