Guión:
Jiří KrampolProtagonizan:
Jiří Krampol (moderador), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (más)Protagonizan
Jitka Zelenková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concierto)
Lenka Šindelářová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Oběti (1999) (serie)
Den, kdy nevyšlo slunce (2001) (telepelícula)
Jan Vančura
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Jaroslav Svěcený
Checoslovaquia
Waldemar Matuška
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Semafor - Největší hity (2005) (compilación de vídeo)
Joe Kolaloca (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jaroslava Obermaierová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Martillo para las brujas (1969)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Pavel Trávníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Milan Drobný
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo de música)
Trhák (1980)
Vít Olmer
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Páni kluci (1975)
Kulový blesk (1978)
Ďáblova past (1961)
Karel Smyczek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Holubice (1960)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sněženky a machři (1982)
Jana Boušková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rok na vsi (1995) (grabación teatral)
Kytice (2020) (grabación teatral)
La bruja traviesa (1971)
Alexander Hemala
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Saskia Burešová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Kudy kam? (1956)
Velká filmová loupež (1986)
Karel Zich
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Mňága - Happy End (1996)
Královský gambit (1974) (telepelícula)
Zlá noc (1973)
Lubomír Kostelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Balada z hadrů (1960) (grabación teatral)
Všichni dobří rodáci (1968)
Vlastimil Harapes
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
Marketa Lazarová (1967)
Jaroslava Hanušová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Requiem pro panenku (1991)
Oběti (1999) (serie)
Výlet (2002)
Hana Talpová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Alondras en el alambre (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jiří Bruder
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (telepelícula)
Tomáš Sláma
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Zastihla mě noc (1985)
Oči pro pláč (1983)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)