Música:
Alexej CharvátProtagonizan:
Halina Pawlowská (moderador), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (más)Protagonizan
Simona Krainová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Kamil Střihavka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Devadesátky (2022) (serie) - arch.
Obraz Doriana Graye (2010) (grabación teatral)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concierto)
Jana Švandová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Otra vez salto sobre los charcos (1970)
Brakýři (1983) (telepelícula)
Vracenky (1990)
Dara Rolins
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jesus Christ Superstar (2005) (grabación teatral)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concierto)
Falešný princ (1984)
Helena Štáchová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
To nejlepší z večerníčků (2004) (compilación de vídeo)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (grabación teatral)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (grabación teatral)
Vlasta Žehrová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jiří Langmajer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Král Lear (2003) (grabación teatral)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (telepelícula)
Kateřina Lojdová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Chobotnice z II. patra (1986)
Veselé Vánoce přejí chobotnice (1986)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Zdena Studenková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Divadelná komédia (1994) (grabación teatral)
LENI (2015) (grabación teatral)
S tebou mě baví svět (1982)
Josef Vinklář
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Milena Steinmasslová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Eva Svobodová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Los hombres de la manivela (1978)
Ljuba Krbová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Michal Pavlata
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Operace Silver A (2007) (telepelícula)
Deskový statek (2008) (grabación teatral)
Vracenky (1990)
Monika Absolonová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dracula (1996) (grabación teatral)
Pocta muzikálům (2017) (concierto)
Malý princ (2018) (grabación teatral)
Tereza Duchková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Genij vlasti (1998) (telepelícula)
Arrowsmith (1997) (serie)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (telepelícula)
Markéta Hrubešová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Petr Malásek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Koncert pro Martu (2022) (concierto)
Snowboarďáci (2004)
Koncert pro Moravu (2021) (concierto)
Vladimír Marek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Musíme si pomáhat (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Tatiana Dyková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Teremin (2010) (grabación teatral)
Solitarios (2000)
Operace Silver A (2007) (telepelícula)