Cámara:
Jozef HalászProtagonizan:
Roman Šmucler, Petr Novotný, Jana Švandová, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Vítězslav Vávra, Tomáš Savka, Miloslav Švandrlík, Pavel Landovský (más)Protagonizan
Jan Rosák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Jan Čenský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (telepelícula)
Člověk proti zkáze (1989)
Stella Zázvorková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Kolya (1996)
Jana Štefánková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Bolero (2004)
Eva Pilarová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Semafor - Největší hity (2005) (compilación de vídeo)
Návštěva z vesmíru (1977) (telepelícula)
Zuzana je zase sama doma (1961) (telepelícula)
Lucie Vondráčková
Checoslovaquia
Aleš Háma
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Operace Silver A (2007) (telepelícula)
Periferie (1996) (telepelícula)
Vůně vanilky (2001) (telepelícula)
Jakub Wehrenberg
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (serie)
Hidden in Silence (1996) (telepelícula)
Stanislav Wabi Daněk
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Největší z Čechů (2010)
Reportérka (2015) (serie)
Jaroslav Uhlíř
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concierto)
Koncert Petry Janů (1987) (concierto)
Miroslav Horníček 100 (2018) (grabación teatral)
Petr Janda
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilación de vídeo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concierto)
Naďa Urbánková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Na samotě u lesa (1976)
Alondras en el alambre (1969)
Trenes rigurosamente vigilados (1966)
Jiří Štědroň
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Popelka (1969) (telepelícula)
Lysistrata (2009) (grabación teatral)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (grabación teatral)
Petr Vondráček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Mujeres a la carrera (2019)
Fotograf (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (grabación teatral)
Pavel Trávníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Otakar Brousek ml.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (grabación teatral)
Blboun (2001) (grabación teatral)
Vladimír Čech ml.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Den pro mou lásku (1976)
Oběti a vrazi (2000)
Resurrección (2001) (telepelícula)
Dalibor Janda
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hity 89 (1989) (concierto)
Vždycky jsem to já (1989) (concierto)
F.T. na cestách (1988)
Marie Rottrová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concierto)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concierto)
Luba Skořepová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kočičí hra (1982) (grabación teatral)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)