Protagonizan
Marek Brodský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Mňága - Happy End (1996)
Zlá krev (1986) (serie)
Jiřina Bohdalová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dům na nebesích (1984) (grabación teatral)
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Pohádky pod sněhem (1985)
Miroslav Donutil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sluha dvou pánů (2000) (grabación teatral)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (grabación teatral)
Jan Hrušínský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (grabación teatral)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
La bruja traviesa (1971)
Sabina Laurinová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dívčí válka (1991) (grabación teatral)
Lyžař v parném létě (1984) (telepelícula)
Galileo (2007) (grabación teatral)
Veronika Jeníková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jana Boušková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rok na vsi (1995) (grabación teatral)
Kytice (2020) (grabación teatral)
La bruja traviesa (1971)
Jiří Štěpnička
Gran Bretaña
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (grabación teatral)
Bronislav Poloczek
Polonia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Hotovo, konec! (2003) (grabación teatral)
Smrt krásných srnců (1986)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Jaroslava Adamová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Balada z hadrů (1960) (grabación teatral)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
La cenicienta y el príncipe (1973)
Libuše Švormová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (grabación teatral)
Karel Fiala
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
Joe Kolaloca (1964)
Šíleně smutná princezna (1968)
Hynek Bočan
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Olověný chléb (1953)
Petr Vacek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Gobseck (1985) (telepelícula)
Saturnin (1994)
¡Qué vivan los fantasmas! (1977)
Hana Hegerová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Semafor - Největší hity (2005) (compilación de vídeo)
Cada día amanece (1963)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concierto)
Miroslav Plzák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Vrah skrývá tvář (1966)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (telepelícula)
Manželská tonutí (1996) (serie)
Jiří Schmitzer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Mi dulce pueblecito (1985)
La fiesta de las campanillas (1983)
Antonín Navrátil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Racek (1976) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Iva Janžurová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)