Director:
Libuše KoutnáGuión:
Stanislav RudolfMúsica:
Vadim PetrovReparto:
Veronika Jeníková, Marcel Vašinka, Vilém Besser, Blažena Holišová, Břetislav Slováček, Milena Steinmasslová, Martina Hudečková, Tomáš Juřička, Petr Nárožný, Jana Drbohlavová, Václav Švorc (más)Reparto
Veronika Jeníková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Marcel Vašinka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lakomec (1978) (telepelícula)
Vilém Besser
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Blažena Holišová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Martillo para las brujas (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Břetislav Slováček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Král Krysa (1979) (grabación teatral)
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Milena Steinmasslová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Martina Hudečková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tony, Shelly y la linterna mágica (2023)
Swingtime (2007) (telepelícula)
Habermannův mlýn (2010)
Tomáš Juřička
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tichá bolest (1990)
Sin novedad en el frente (1979) (telepelícula)
Člověk proti zkáze (1989)
Petr Nárožný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jana Drbohlavová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Charleyova teta (1969) (grabación teatral)
Vajíčko (1968) (telepelícula)
Na kometě (1970)
Václav Švorc
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Poslední dopis (1973) (telepelícula)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (grabación teatral)
Naši furianti (1971) (grabación teatral)
Luba Skořepová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kočičí hra (1982) (grabación teatral)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Kateřina Lírová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sin novedad en el frente (1979) (telepelícula)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Záchvěv strachu (1984)
Oldřich Janovský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Alondras en el alambre (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (telepelícula)
Dana Batulková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Záhadná paní Savageová (1997) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (telepelícula)
Apolena Veldová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Mimořádný případ (1989) (telepelícula)
Cestující bez zavazadel (1998) (telepelícula)
Osmý div světa (1989) (telepelícula)
Jaroslav Cmíral
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Bellevue (1969) (telepelícula)
Konec velké epochy (1965) (telepelícula)