Director:
Vlasta JanečkováGuión:
Ladislav DanešCámara:
Vladimír PlickaMúsica:
Angelo MichajlovReparto:
Zdeněk Najman, Ladislav Pešek, Josef Bek, Vlasta Fialová, Pavlína Filipovská, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Luba Skořepová, Milan Neděla, Petr Štěpánek, Jiří Prager, Ladislav Trojan (más)Reparto
Zdeněk Najman
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Bílá paní (1965)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Noc na Karlštejně (1973)
Ladislav Pešek
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Lišák Pseudolus (1960) (telepelícula)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (telepelícula)
Josef Bek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (telepelícula)
Bílá paní (1965)
Vlasta Fialová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lucerna (1967) (telepelícula)
Stromy umírají vstoje (1998) (telepelícula)
Racek (1976) (grabación teatral)
Pavlína Filipovská
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Semafor - Největší hity (2005) (compilación de vídeo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (grabación teatral)
Člověk z půdy (1961) (grabación teatral)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Helena Růžičková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Revizor (1971) (grabación teatral)
Světáci (1969)
La cenicienta y el príncipe (1973)
Luba Skořepová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kočičí hra (1982) (grabación teatral)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Milan Neděla
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Petr Štěpánek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Jiří Prager
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Křehké vztahy (1979)
Albert (1985) (telepelícula)
Ladislav Trojan
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (grabación teatral)
Vlasta Jelínková
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Mi dulce pueblecito (1985)
Na samotě u lesa (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Josefa Pechlátová
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Šíleně smutná princezna (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dana Hlaváčová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Popelka (1969) (telepelícula)
Jan Cimický
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Z rodinného alba (2002) (telepelícula)
Vodník z Kaňky (1971) (telepelícula)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Karel Fořt
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Jaroslava Pokorná
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (grabación teatral)
Soudné sestry (2007) (grabación teatral)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Otto Lackovič
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Balada z hadrů (1960) (grabación teatral)
Lea Janečková
Las mejores películas:
Kamenný most (1996)
Vodník z Kaňky (1971) (telepelícula)
O princezně, která pořád vařila (1967) (telepelícula)