Episodios(30)
-
Žertva na vybor (S08E01)
-
Smertnik (S08E02)
-
Inkassacija (S08E03)
-
Bestseller (S08E04)
-
Pulja dlja ochotnika (S08E05)
-
Bumerang (S08E06)
-
Sekretnyje fajly (S08E07)
-
Kasting (S08E08)
-
Ličnoje dělo (S08E09)
-
Mstitěl (S08E10)
-
Dvojnoj agent (S08E11)
-
Francuz (S08E12)
-
Kryša (S08E13)
-
Mesť (S08E14)
-
Sto tridcať millionov (S08E15)
-
Prosluška (S08E16)
-
Těrritorija stracha (S08E17)
-
Nočnaja těň (S08E18)
-
Nachimčik (S08E19)
-
Va-bank (S08E20)
-
Mesť triady (S08E21)
-
Gastarbajtěr (S08E22)
-
Děň rožděnija (S08E23)
-
Na krjučke (S08E24)
-
Elixir bessmertija (S08E25)
-
Cejtnot (S08E26)
-
Novyj god (S08E27)
-
Gosti iz mraka (S08E28)
-
Ošibka (S08E29)
-
Zamknutyj krug (S08E30)
Reparto
Evgeniy Sidikhin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Otěl Eleon (2016) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Tatort (1970) (serie)
Sergey Selin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Fedortsov
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksey Nilov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anastasiya Melnikova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Konstantin Solovyov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Brigada (2002) (serie)
Maksim Drozd
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Admiral (2009) (serie)
Likvidacija (2007) (serie)
Štrafbat (2004) (serie)
Andrey Astrakhantsev
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Aleksandr Kudrenko
Las mejoras series:
Jesenin (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Sergey Koshonin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Vorobyov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Maksim Merkulov
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Tatyana Kolganova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksey Fedkin
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Кирилл Фролов
Rusia
Las mejoras series:
Mažor (2014) (serie)
Catalina la Grande (2019) (serie)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Oleg Fyodorov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ladoga (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Andrey Marusin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Svetlana Smirnova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Velikaja (2015) (serie)
Aleksandr Erlikh
La Unión Soviética