Episodios(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Reparto
Martina Hudečková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Škola za školou (1981) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Réka Dérzsi
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Tannbach (2015) (serie)
Dabing Street (2018) (serie)
Shadowplay (2020) (serie)
Milan Enčev
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jan Battěk
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Boží mlýny (2021) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Filip Jevič
Las mejoras series:
Krejzovi (2018) (serie)
Martin Mejzlík
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Patrick Markes
Chequia
Klára Tomanová
Chequia
Las mejoras series:
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Jedna rodina (2022) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Oliver Vyskočil
Chequia
Las mejoras series:
Půlnoční zpověď (2023) (serie)
Jedna rodina (2022) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Štěpán Coufal
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Volha (2023) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Jan Hnilička
Las mejoras series:
Tátové na tahu (2018) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Alice Laksarová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Dušan Matouš
Las mejoras series:
Chlapci a chlapi (1988) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Pavel Kolban
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Jan Vejražka
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Polda (2016) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Michaela Váňová
Las mejoras series:
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Vladimír Kryštof Maliňák
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)