Director:
Petr SoukupProtagonizan:
Vítězslav Jandák (moderador), Vlastimil Harapes, Josef Suk, Ivan Mládek, Michal Tučný, Jiřina Bohdalová, Petra Janů, Vladimír Dvořák, Václav Hudeček, Josef Bek, Josef Dvořák, Miloslav Šimek (más)Protagonizan
Vítězslav Jandák (moderador)
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Vlastimil Harapes
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
Marketa Lazarová (1967)
Josef Suk
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Karel Gott - Vánoční koncert Lucerna 1992 (1992) (concierto)
Vánoční koncert Karla Gotta (1994) (concierto)
Neohlížej se, jde za námi kůň! (1979)
Ivan Mládek
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Michal Tučný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilación de vídeo)
Brakýři (1983) (telepelícula)
Trhák (1980)
Jiřina Bohdalová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dům na nebesích (1984) (grabación teatral)
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Pohádky pod sněhem (1985)
Petra Janů
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Galileo (2007) (grabación teatral)
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Vladimír Dvořák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Un día, un gato (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Václav Hudeček
Checoslovaquia
Josef Bek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (telepelícula)
Bílá paní (1965)
Josef Dvořák
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
S Pydlou v zádech (1985) (grabación teatral)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Miloslav Šimek
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concierto) - moderador
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
František Filipovský
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Lišák Pseudolus (1960) (telepelícula)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Uršula Kluková
Imperio alemán
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (telepelícula)
Petr Kotvald
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hity 89 (1989) (concierto)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Karel Černoch
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (concierto)
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Martin Stropnický
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Krvavá svatba (1987) (grabación teatral)
Mapa zámořských objevů (1978) (telepelícula)
P.F. 77 (2003) (telepelícula)
Lucie Bílá
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dracula (1996) (grabación teatral)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (grabación teatral)
Karel Šíp
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)