Reparto
Jiří Lábus
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (grabación teatral)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Ladislav Potměšil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
Dagmar Havlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Petr Nárožný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Bronislav Poloczek
Polonia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Hotovo, konec! (2003) (grabación teatral)
Smrt krásných srnců (1986)
Martin Kolár
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Všechno nebo nic (1984)
Smrt mouchy (1976)
Mi hermano vale un tesoro (1978)
Jiří Strach
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serie)
Veronika Žilková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serie)
Deskový statek (2008) (grabación teatral)
Jiří Krytinář
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
La ventafocs (1973)
Tři veteráni (1983)
Jan Hrušínský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
La bruja traviesa (1971)
Takový žertík (2006) (grabación teatral)
Václav Postránecký
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Jan Škvor
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Všichni moji blízcí (1999)
Kaspar Hauser (1993)
Snow White: A Tale of Terror (1997)
Radek Škvor
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Oběti (1999) (serie)
Polední žár (1997) (telepelícula)
Arrowsmith (1997) (serie)
Radan Rusev
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (telepelícula)
Václav Mareš
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (telepelícula)
El secreto del castillo en los Cárpatos (1981)
Věra Kubánková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El planeta salvaje (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (grabación teatral)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)