Director:
Otakar FukaCámara:
Josef HanušMúsica:
Jiří ŠustReparto:
Slávka Budínová, Jiří Adamíra, Vladimír Šmeral, Danuše Klichová, Drahoslava Landsmanová, Josef Bek, Valerie Kaplanová, Ladislav Mrkvička, Karel Urbánek (más)Reparto
Slávka Budínová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jiří Adamíra
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (telepelícula)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Vladimír Šmeral
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
Alondras en el alambre (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Danuše Klichová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Louis Pasteur (1977) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rok ďábla (2002)
Drahoslava Landsmanová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Kalamita (1980)
Svatej z Krejcárku (1969)
Veronika (1985)
Josef Bek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (telepelícula)
Bílá paní (1965)
Valerie Kaplanová
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (telepelícula)
Ladislav Mrkvička
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Atentát (1964)
Karel Urbánek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Věc Makropulos (1970) (grabación teatral)
Egyptologové (1974) (telepelícula)
Muži jdou v tmě (1975) (telepelícula)
Ladislav Kazda
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ďáblova past (1961)
Romeo, Julieta y las tinieblas (1959)
Cada día amanece (1963)
Oldřich Hoblík
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Dobrý voják Švejk (1956)
Remordimiento (1948)
Josef Chvalina
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Přišel na večeři (1981) (grabación teatral)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (telepelícula)
Lubor Tokoš
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
Una invención diabólica (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Jana Andresíková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
La broma (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Consuela Morávková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Petřička (1976) (telepelícula)
Zdena Dančíková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tajemství velikého vypravěče (1971)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Zlá noc (1973)
Karel Bělohradský
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
Kulový blesk (1978)
Adelheid (1969)
Valerie Chmelová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Zatykač na královnu (1973)
Jana Kasanová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Slasti Otce vlasti (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Jiří Cimický
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Atentát (1964)
La broma (1968)
Radostný život posmrtný (1990) (telepelícula)