Reparto
Jaroslav Kuneš
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Stromy umírají vstoje (1998) (telepelícula)
Je třeba zabít Sekala (2018) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dagmar Bláhová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hitler: El reinado del mal (2003) (telepelícula)
Am a Ea (1977) (grabación teatral)
Hogo fogo Homolka (1970)
Josef Husník
Las mejores películas:
Okénko (1967) (telepelícula)
Případ korneta Jelagina (1968) (telepelícula)
Anděl blažené smrti (1965)
Steve Lichtag
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Náš dědek Josef (1976)
Od zítřka nečaruji (1979)
Holky z porcelánu (1974)
Miloš Hájek
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
La princesa orgullosa (1952)
Mrtvý mezi živými (1946)
Karel Meister st.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Marketa Lazarová (1967)
Mykoin PH 510 (1963)
Vyhnanství (1982) (telepelícula)
Zdeněk Junák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Brouk v hlavě (1998) (grabación teatral)
Smrt Pavla I. (2008) (grabación teatral)
Lakomec (2020) (grabación teatral)
Oldřich Vykypěl
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Všichni dobří rodáci (1968)
El maestro Juan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Miroslava Jandeková
Checoslovaquia
Karel Kabíček
Las mejores películas:
Prokop Diviš (1977) (telepelícula)
Okénko (1967) (telepelícula)
Perlový náhrdelník (1965)
Oldřich Slavík
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Všichni dobří rodáci (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Milan Vágner
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (telepelícula)
Jiří Chalupa
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Obžalovaný (1964)
Případ korneta Jelagina (1968) (telepelícula)
Letos v září (1962)
Miloš Jahoda
Las mejores películas:
Strýčkův sen (1971) (telepelícula)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (telepelícula)
Neobyčejná třída (1964)
Jiří Papež
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Babička (1940)
Zde jsou lvi (1958)
Alois Liškutín
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Na samotě u lesa (1976)
Tijeretazos (1980)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Leopold Franc
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Okénko (1967) (telepelícula)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (telepelícula)
Bohumil Slezáček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (telepelícula)
Kateřina a její děti (1970)
Zdeněk Dryšl
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jak se budí princezny (1977)
Pět mužů a jedno srdce (1971)
Josef Němeček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Adelheid (1969)
Den sedmý, osmá noc (1969)
Pět holek na krku (1967)