Reparto
František Horák
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Petřička (1976) (telepelícula)
Jan Žižka (1955)
Leo Spáčil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Návrat domů (1948)
Chceme žít (1949)
Karel Máj
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Ducháček to zařídí (1938)
Válka vypukne po přestávce (1978) (grabación teatral)
Provdám svou ženu (1941)
Ema Skálová
Austria-Hungría
Las mejores películas:
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (telepelícula)
Ivo Gübel
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Vrchní, prchni! (1980)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Romeo, Julieta y las tinieblas (1959)
Josef Vinklář
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Pavel Spálený
Austria-Hungría
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Antonín Rýdl
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Divá Bára (1949)
Z mého života (1955)
La bomba (1957)
Emil Kadeřávek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Skapinova šibalství (1961) (telepelícula)
Dařbuján a Pandrhola (1959) (telepelícula)
Skok do tmy (1964)
Bohumil Šeda
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Romanetto (1970) (telepelícula)
Pracka v láhvi (1978) (telepelícula)
Co je platno kázat (1977) (telepelícula)
Libuše Pešková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El incinerador de cadáveres (1968)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
El maestro Juan Hus (1954)
Jana Dítětová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
Václav Kaňkovský
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Scapinova šibalství (1980) (telepelícula)
Na kometě (1970)
El planeta salvaje (1973)
Jana Rybářová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Proti všem (1956)
Stříbrný vítr (1954)
Z mého života (1955)
Josef Mráz
La Unión Soviética
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Muži jdou v tmě (1975) (telepelícula)
Na tý louce zelený (1972) (grabación teatral)
Jaroslav Radimecký
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dobrý voják Švejk (1956)
Po stopách krve (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Ladislav Kazda
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ďáblova past (1961)
Romeo, Julieta y las tinieblas (1959)
Cada día amanece (1963)
Svatopluk Majer
Austria-Hungría
Las mejores películas:
La trampa de los lobos (1957)
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952)
Majskije zvjozdy (1959)
Jiří Smutný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lucerna (1967) (telepelícula)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (grabación teatral)
Zapomenuté světlo (1996)
Jiří Mikota
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (grabación teatral)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)