Director:
Miroslav SobotaCámara:
Ivan KoudelkaMúsica:
Milan BaginskýReparto:
Pavel Zedníček, Naďa Konvalinková, Petr Nárožný, Míla Myslíková, Lucie Žulová, Ljuba Krbová, Pavel Trávníček, Žaneta Fuchsová, Vladimír Huber, Věra Kalendová, Jiří Císler, Karolina Slunéčková (más)Reparto
Pavel Zedníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Tichá bolest (1990)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Petr Nárožný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo de música)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Míla Myslíková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
El incinerador de cadáveres (1968)
Mi dulce pueblecito (1985)
Lucie Žulová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (telepelícula)
Ljuba Krbová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Pavel Trávníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Žaneta Fuchsová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Počítání oveček (1981) (telepelícula)
Lucie la terrible (1983)
Chobotnice z II. patra (1986)
Vladimír Huber
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (telepelícula)
Věra Kalendová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kulový blesk (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Císler
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (telepelícula)
Karolina Slunéčková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Přišel na večeři (1981) (grabación teatral)
Zdeněk Řehoř
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Dnes naposled (1958)
Ivana Andrlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (telepelícula)
Otec nebo bratr (1978) (telepelícula)
Dagmar Havlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
František Ringo Čech
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dívčí válka (1991) (grabación teatral)
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Mirko Musil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Ivo Niederle
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Těžká Barbora (1960) (grabación teatral)
Kam slunce nechodí... (1971) (telepelícula)
Kočár do Vídně (1966)