Director:
Ludvík RážaGuión:
Miloš KratochvílCámara:
Milan DostálMúsica:
Petr HapkaReparto:
Věra Galatíková, Luděk Munzar, Magdalena Reifová, Jakub Štěpán, Milena Dvorská, Jana Dítětová, Dana Batulková, Petr Čepek, Martin Zounar, Pavel Soukup, Simona Stašová, Oldřich Vízner, Jan Hartl (más)Reparto
Věra Galatíková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Revizor (1971) (grabación teatral)
Všichni dobří rodáci (1968)
Luděk Munzar
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Magdalena Reifová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Páni kluci (1975)
La bruja traviesa (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Jakub Štěpán
Las mejores películas:
Zatmění všech sluncí (1987) (telepelícula)
Kdoví, kdy začne svítat (1988) (telepelícula)
Letný strom radosti (1983)
Milena Dvorská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Mi dulce pueblecito (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jana Dítětová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
Dana Batulková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Záhadná paní Savageová (1997) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (telepelícula)
Petr Čepek
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Escuela primaria (1991)
Mi dulce pueblecito (1985)
Revizor (1971) (grabación teatral)
Martin Zounar
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případ Platfus (1985) (telepelícula)
Šťastlivec Sulla (1991) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Pavel Soukup
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lovec (1980) (telepelícula)
Zatmění všech sluncí (1987) (telepelícula)
Anatomie zrady (2020) (telepelícula)
Simona Stašová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Musíme si pomáhat (2000)
Oldřich Vízner
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El incinerador de cadáveres (1968)
Tijeretazos (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (telepelícula)
Jan Hartl
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Mi dulce pueblecito (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Antonín Molčík
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (telepelícula)
Kráva (1993)
Miroslav Vladyka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Vlastimil Bedrna
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Joe Kolaloca (1964)
Bronislav Poloczek
Polonia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Hotovo, konec! (2003) (grabación teatral)
Smrt krásných srnců (1986)
Jan Kreidl
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
V zámku a podzámčí (1981) (telepelícula)
Fešák Hubert (1984)
Milan Stehlík
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Sluha dvou pánů (2000) (grabación teatral)
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Marta Richterová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Na kometě (1970)
S tebou mě baví svět (1982)