Director:
František FilipGuión:
Luděk SobotaCámara:
Emil SirotekMúsica:
Petr MalásekReparto:
Luděk Sobota, Taťjana Medvecká, Jiří Wimmer, Naďa Konvalinková, Jan Kuželka, Václav Postránecký, Jaroslav Čejka, Jan Přeučil, Miroslav Masopust (más)Sinopsis(1)
A comedy satire based on a script by popular comic Ludek Sobota, who also takes a dual role. (texto oficial de la distribuidora)
Reparto
Luděk Sobota
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Taťjana Medvecká
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (grabación teatral)
Jiří Wimmer
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Jan Kuželka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Václav Postránecký
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jaroslav Čejka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lidé z maringotek (1966)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Poločas štěstí (1984)
Jan Přeučil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Miroslav Masopust
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
El planeta salvaje (1973)
Muži jdou ve tmě (1975) (telepelícula)
Ladislav Županič
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Mi dulce pueblecito (1985)
El secreto del castillo en los Cárpatos (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (telepelícula)
Lubomír Lipský st.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Charleyova teta (1969) (grabación teatral)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (telepelícula)
Roman Skamene
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Jan Kanyza
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (telepelícula)
Josef Nedorost
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
El barbero de Siberia (1998)
Popel a hvězdy (1990) (telepelícula)
Miloš Kohout
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Alondras en el alambre (1969)
Morgiana (1972)
Proč? (1987)
Petr Jákl
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Revival (2013)
The Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (serie)
Adriana Sobotová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Čas sluhů (1989)
Blázni, vodníci a podvodníci (1980)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)