Director:
Bruno ŠefrankaCámara:
Jiří PipkaMúsica:
Jiří SvobodaReparto:
Jiří Bartoška, Eva Jakoubková, Petr Svojtka, Martin Stropnický, Zlata Adamovská, Jan Hrušínský, Martin Šotola, Miloš Vávra, Tomáš Juřička, Otakar Brousek ml., Jiřina Bílá, Květa Fialová (más)Reparto
Jiří Bartoška
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Eva Jakoubková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tisícročná včela (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (grabación teatral)
Petr Svojtka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Královská hra (1980) (telepelícula)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (grabación teatral)
Martin Stropnický
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Krvavá svatba (1987) (grabación teatral)
Mapa zámořských objevů (1978) (telepelícula)
P.F. 77 (2003) (telepelícula)
Zlata Adamovská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Escuela primaria (1991)
Brouk v hlavě (2020) (grabación teatral)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
Jan Hrušínský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (grabación teatral)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
La bruja traviesa (1971)
Martin Šotola
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zlá krev (1986) (serie)
Bota jménem Melichar (1983)
Miloš Vávra
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tomáš Juřička
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tichá bolest (1990)
Sin novedad en el frente (1979) (telepelícula)
Člověk proti zkáze (1989)
Otakar Brousek ml.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (grabación teatral)
Blboun (2001) (grabación teatral)
Jiřina Bílá
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
El incinerador de cadáveres (1968)
Světáci (1969)
Květa Fialová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Charleyova teta (1969) (grabación teatral)
Vajíčko (1968) (telepelícula)
La cenicienta y el príncipe (1973)
Marta Richterová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
Na kometě (1970)
S tebou mě baví svět (1982)
Valérie Zawadská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Jitka Zelenohorská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Alondras en el alambre (1969)
Jan Cmíral st.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kulový blesk (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Vítězslav Černý
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
El barón fantástico (1961)
Miloslav Homola
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Smrt krásných srnců (1986)
Jan Kanyza
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (telepelícula)
Jan Kotva
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Petrolejové lampy (1971)