Reparto
Viktor Preiss
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (grabación teatral)
Scapinova šibalství (1980) (telepelícula)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Eliška Balzerová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Můj báječný rozvod (2008) (grabación teatral)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (grabación teatral)
Jiří Adamíra
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (telepelícula)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Regina Rázlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
Simona Stašová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Musíme si pomáhat (2000)
Jana Švandová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Otra vez salto sobre los charcos (1970)
Brakýři (1983) (telepelícula)
Vracenky (1990)
Hana Packertová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Requiem pro panenku (1991)
Jiří Vala
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Alena Procházková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Přišel na večeři (1981) (grabación teatral)
Jan Přeučil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Robert Vrchota
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ivan Richter
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Popel a hvězdy (1990) (telepelícula)
Čertův švagr (1984) (telepelícula)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Josef Vinklář
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (grabación teatral)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Luba Skořepová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kočičí hra (1982) (grabación teatral)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Karel Houska
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Král Krysa (1979) (grabación teatral)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jana Andresíková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Světáci (1969)
La broma (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Ota Sklenčka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Vajíčko (1968) (telepelícula)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Jaroslav Mareš
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Čestmír Řanda st.
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ikarův pád (1977) (telepelícula)
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)