Director:
Zdeněk MíkaGuión:
Jaroslav DietlCámara:
Jiří StöhrMúsica:
Ladislav ŠtaidlReparto:
Josef Bláha, Libuše Havelková, Vlastimil Brodský, Valerie Kaplanová, Dagmar Havlová, Svatopluk Skopal, Vladimír Krška, Karolina Slunéčková, Václav Sloup (más)Reparto
Josef Bláha
Jugoslavia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Libuše Havelková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Příběh dušičkový (1964) (telepelícula)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Vlastimil Brodský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Valerie Kaplanová
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (telepelícula)
Dagmar Havlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Noc pastýřů (1993) (telepelícula)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
Svatopluk Skopal
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Vladimír Krška
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Dům na nebesích (1984) (grabación teatral)
Karolina Slunéčková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Přišel na večeři (1981) (grabación teatral)
Václav Sloup
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Romeo, Julieta y las tinieblas (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Otto Hradecký
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Břetislav a Jitka (1974) (telepelícula)
Oldřich Velen
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
René Přibil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Kolya (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (grabación teatral)
Jindra Brendlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Knoflíkáři (1997)
Ivanov (1984) (grabación teatral)
Vladimír Míka
Las mejores películas:
Učitel tance (1994)
Pod Jezevčí skálou (1978)
A na konci je začátek (1981) (telepelícula)
Sylva Legnerová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Perníková věž (2002)
Tchán (1979)
Velikonoční dovolená (1971)
Zlata Adamovská
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Escuela primaria (1991)
Brouk v hlavě (2020) (grabación teatral)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
Helena Herbrichová
Las mejores películas:
Tchán (1979)
Jan Kuželka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Karel Charvát
Las mejores películas:
Břetislav a Jitka (1974) (telepelícula)
Já, spravedlnost (1967)
Každý mladý muž (1965)
Marcela Martínková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Stíny horkého léta (1977)
Ikarie XB 1 (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)