Episodios(26)
-
Kover (S07E01)
-
Visokosnyj god (S07E02)
-
Protěkcija (S07E03)
-
Cena žizni (S07E04)
-
Ženščina mojej mečty (S07E05)
-
Ubijstvo, kotorogo ně bylo (S07E06)
-
Bolšoj priz (S07E07)
-
Instinkt Leopolda (S07E08)
-
Šesťorka (S07E09)
-
Profilaktika (S07E10)
-
Podstava (S07E11)
-
Treťja žertva (S07E12)
-
Rokovoje pochmele (S07E13)
-
Mstitěl (S07E14)
-
Slučajnoje znakomstvo (S07E15)
-
Metod Frejda (S07E16)
-
Čužije okna (S07E17)
-
Pusťakovoje dělo (S07E18)
-
Vera, Naděžda, Ljubov (S07E19)
-
Skandal v blagorodnom semejstve (S07E20)
-
Čelovek za spinoj (S07E21)
-
Po tu storonu reklamy (S07E22)
-
Istočnik informacii (S07E23)
-
Strela suďby (S07E24)
-
Mentovskij romans (S07E25)
-
Lovuška (S07E26)
Reparto
Leonid Kuravlyov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serie)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mikhail Trukhin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Děti Arbata (2004) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Evgeniy Dyatlov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Oskar Kuchera
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Brigada (2002) (serie)
Valeriya Kudryavtseva
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Boris Khvoshnyanskiy
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Svetlana Pismichenko
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Tatyana Ryabokon
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Dmitriy Averin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Trockij (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Tatyana Kolganova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksandr Shulga
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniy Baranov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Natalya Nemshilova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Денис Константинов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Doktor Živago (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Cholodnyje berega (2019) (serie)
Darya Rumyantseva
Alemania del Este
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Igor Dobryakov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Admiral (2009) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Olga Belyavskaya
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Viktor Khorkin
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Валентина Панина
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Vitaliy Kovalenko
La Unión Soviética